1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wireless Steering Wheel POWAŻNE!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Arczi256, Grudzień 23, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Arczi256

Arczi256 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Mam bardzo ważną sprawę a mianowicie niedawno kupiłem kierownice do x-a oryginalną oczywiście.I tu moje pytanie: Jaką posiadam wersje tzn. tą ulepszona czy tą wadliwą.Na spodniej części kierownicy tam na białym polu nad kodem kreskowym jest nr.: X813208-003 a na kartonie: 9z1-00020.Pudełko jest kwadratowe a nie takie kształtne z szybka.Ale na tym kartonie jest wydrukowana gra FM3.Słyszałem ,że w tych kwadratowych są stare wersje ale to wydaje mi się nie logiczne skoro ich produkcja zakończyła się w 2007 r. a FM3 jest sprzed kilku miesięcy.Kierownica po włączeniu jest lekko przekrzywiona w prawą stronę dosłownie o kilka stopni.Pytam bo jeszcze mogę ją oddać do sklepu.A nie chcę stracić 450 zł. na starą wersje skoro mogę mieć nową.A i jeszcze jedno w środku była gra GRID demo. z góry dziękuje za odpowiedź ;]

PAŃSTWO Z MS NAPISALI, ŻE TA KIEROWNICA JEST JUŻ PO MODERNIZACJI!!!
    Temat do zamknięcia. Dziękuje

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum