1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wireless

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Jablo33, Czerwiec 1, 2010.

1. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Witam. Dzisiaj na allegro natknąłem się na dość ciekawą ofertę XBOX 360 WIRELESS NETWORKING ADAPTER (1063670937) - Aukcje internetowe Allegro
    Moje pytanie jest takie. Dlaczego to takie tanie, jak na innych aukcjach ten wireless chodzi po 150-250zł? I czy warto próbować, ze względu na to co napisane jest na aukcji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    No są tańsze bo nie jest znany stan techniczny, ale wyglądaja na sprawne można spróbować.

4. Jablo33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Może się pokuszę i kupię :pP

5. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Proponuję dać sobie spokój !! To jest Polska! chytry naród ! ,nikt nie sprzedaje sprawnego WIFI do Xbox za 70 PLN ,gostek liczy na frajerów ,znając życie w PL tacy się znajdą :) facet opisuje jakby nie miał znajomych z Xbox360 ,albo konsola byłaby tak mało spotykana jak w Korei pónocnej:) dlatego bidok niema gdzie spr.

6. Jablo33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Ehhh. Teraz to muszę się pożądnie zastanowić. Bo przydał by mi się WiFi do X'a bo nei mam jak kabla dać a na monitorze nie chce mi się cały czas grać.

7. mistrzmtb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    No w sumie rzeczywiście kupisz będzie zepsute no i lipa. Nie wiem jak to jest z tym sprzętem na tv podobno jak kupujesz to w ciągu 10 dni można zwrócić bez powodu i kase oddadzą.

8. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  9. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Jak zepsute, czy też nie działa to piszą mendy że nie mają gdzie sprawdzić. Ale dobrze kolega wyżej podsumował, sprzedaje xboxy na innych aukcjach i nie ma gdzie sprawdzić :DD

10. mistrzmtb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    To weź napisz do niego żeby sprawdził na tej używanej i będzie git, a jak będzie się burał czy coś to olać go i jego kity.

11. paziulek

paziulek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    FreeBOOT 0.031
    napweno bylo to juz omawiane... router + DD-WRT (client bridge mode) = wireless adapter do xbox'a i do jakiegokolwiek urzadzenia, ktore ma siec...
    nie wiem jak stoja stare ale jare Linksys WRT54G ( u mnie tanio ), ale jest wiele innych obslugiwanych routerow przez dd-wrt... przetestowalem i dziala jak trzeba :)

a ten gostek z allegro razem ze swoim OUTLET_GAME sklepikiem, sprzedaje zasilacze do xenona 203W i "CALVIN KLEIN BOKSERKI DAMSKIE R. M" :)

to co mnie zastanawia, jest fakt, ze na zasilacze do 360-tki daje 3 miesiace gwarancji, wiec musial "przetestowac" a te WiFi adaptery "sprzedaje jako uszkodzone, ale moga byc dobre" - cieniuje cos gostek...

12. karol12222

karol12222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pisz (warm-maz)
    szujostwo nic wiecej. na bank to przekret

Wczytywanie...

Poleć forum