1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wita was świeżak pod względem konsolowego grania :)

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez sudacze, Styczeń 11, 2013.

1. sudacze

sudacze Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia, Poland
    Witam wszystkich sympatycznie!
    Konsole Xbox nabyłem jakieś 3 dni temu, z allegro, w świetnym stanie (na idealną okazję polowałem około 2 miesiące). Oczywiście niezbanowana - posiadam już konto Live Gold :) Powiem wam, że przekonałem się troszkę do grania na konsolę bo raczej nie byłem entuzjastą. Jedyny mankament jest taki, że największy fun jest podobno gdy ma się znajomych "online" i można wspólnie sobie pograć. Niestety ze względu na brak szukania jakiegokolwiek liczę, że tu poznam wielu graczy chętnych to zabawy w co-op i multi. Na tę chwilę posiadam Fight Night Round 4 (to była pierwsza gra jaką chciałem kupić gdy tylko uda mi się kupić konsolę), Fifę 11 i NBA 2k10. Powoli zacznę się wzbogacać o nowe tytuły, żeby móc poszaleć w multi :) Zapraszam więc wszystkich chętnych do mnie i raz jeszcze witam serdecznie wszystkich Xboxowych maniaków ;)

P.S.
    Mój GT: sudacze

Pozdro!!

Wczytywanie...

Poleć forum