1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witajcie

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez seroo, Grudzień 9, 2012.

1. seroo

seroo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    Witam wszystkich użytkowników forum. W przyszłym tygodniu prawdopodobnie zostanę właścicielem mojej pierwszej konsoli xbox. Wcześniej grywałem dość często u młodszego kuzyna, a sam odsuwałem datę zakupu. Fajnie, że istnieje forum na którym jak zauważyłem poruszone są niemal wszystkie istotne sprawy dla nowych użytkowników. Na pewno nie raz zapytam się starszych i bardziej doświadczonych userów o opinię.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. patrykk272

patrykk272 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Miastko
    Witam!

Wczytywanie...