1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witajcie

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez agnieszka1984, Czerwiec 11, 2014.

1. agnieszka1984

agnieszka1984 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Was wszystkich i od razu dziękuję za te wszystkie zamieszczone na forum informacje przydatne każdemu, a zwłaszcza osobie, która nigdy nie miała styczności z opisywanym sprzętem XBOX. Jestem tu nowa, ale wasze posty czytam od bardzo dawna. W końcu zdecydowałam się napisać, gdyż zamierzam kupić dzieciom nowy zestaw, na który zresztą składają pieniądze od dawna. Mam na razie tylko jedno tylko jedno pytanie czy konsola xbox służy tylko i wyłącznie do grania? bo gdzieś przeczytałam, że można oglądać na niej filmy, Jeżeli ma wifi - bo nowe slimy mają to czy poprzez routera można oglądać internet na tv? I co jeszcze można na niej robić? Chcę nowy zestaw czyli z kinectem najlepiej z dwoma padami ale wiem, że na pewno na tego live grać nie będziemy bo trzeba opłacać. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RyyCo

RyyCo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    Witaj! :)
    Można oglądać filmy, surfować po internecie przez przeglądarkę xboksową, słuchać muzyki. Jest też wiele aplikacji które rozbudowują opcje tzn. radio, programy itd. :)

Xperia J Stock 0.31 + Vengeance 1.46.

4. xKarmelYt

xKarmelYt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sulmierzyce
    Serdeczne JP Xbox 360 jest najlepszy strzała nara ;)

5. agnieszka1984

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki. O to właśnie mi chodziło, nigdy nigdzie nic na ten temat nie pisze. A można podłączyć np. wieżę stereo? Dźwięk byłby lepszy. Przepraszam, że pytam się o tak błache rzeczy, ale nie mam nikogo kto mógłby mi pomóc. Dzięki wielkie jeszcze raz.

6. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Pod slim można podłączyć audio kablem optycznym. Jest też np możliwość przesyłania zdjęć, muzyki oraz filmów za pomocą DLNA z np telefonu na xboxa.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

7. agnieszka1984

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam do was takie pytanko - Jeżeli xbox to nowy, ale kupując nową konsolę np. na allegro w razie awarii jak będzie rozpatrywana gwarancja??? Na liva grać nie będę a jak kupię nową przerobioną to i przegrane gry będą działać. Tylko chodzi mi o gwarancję co z nią?? I jeszcze czy przegrywanie gier nagrywarka ihas jest proste?? Czy sama dam radę przegrać płytę?? Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

8. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witam na forum...a zarazem przypominam o regulaminie. W tym dziale się witamy/przedstawiamy (jak nazwa wskazuje)... póki co pytaj w świeżakach..

9. agnieszka1984

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok przepraszam

Wczytywanie...

Poleć forum