1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witajcie!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez SebaC, Listopad 1, 2011.

1. SebaC

SebaC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    X-a jeszcze nie mam, ale głównie z powodu kinect-a zamierzam niedługo stać się posiadaczem tej fajnej konsoli ;)
    Na forum trafiłem dzięki kuzynowi, który miał już dość moich pytań dotyczących Xboxa i podrzucił mi linka tutaj. Po kilkugodzinnej lekturze doszedłem do wniosku, że mój kuzyn dobrze zrobił, bo znalazłem jak do tej pory odpowiedzi na większość pytań, które miałem i coś czuję, że to forum stanie się jedną z moich codziennych lektur obowiązkowych :)
    Pozdrawiam wszystkich fanów Xboxa-a!

2. Lotnik421 Xbox One

3. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witaj bracie na xboxforum heh :cool: miłego dnia.

4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    cya

zaraz mod wbije i dostaniesz pierwszego warma za takie tematy;))

5. SebaC

SebaC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A niby to za jakie "zasługi"?? Czyżbym nie trafił odpowiednio z tematem? ;) gdzie jest haczyk? :D

Wczytywanie...

Poleć forum