1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witajcie!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Soren, Listopad 4, 2011.

1. Soren

Soren Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gorzow Wlkp
    Witam wszystkich obecnych i nieobecnych na forum.

Mam na imię Hubert, w sieci ukrywam się pod nordycko brzmiącym aliasem Soren, aktualnie jestem tegorocznym maturzystą w Zespole Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp... W końcu po latach ciężkich oszczędności (ach te wyrzeczenia :p) kupiłem sobie wymarzonego XBOX'a.
    Póki co sama konsola trafiła w moje ręce, jednak w niedługim czasie czeka mnie zakup takich tytułów jak GOW, Battlefield, HALO, Call of Duty... oraz wiele innych, których tytułów nie potrafię wymienic.

Co można dodac od siebie... Interesuje się wszelkimi sprawami związanymi z Hardware PC, a co za tym idzie z Overclockingiem...
    Przed przygodą z XBOXem spędziłem 7 lat grając na komputerze w przeróżne tytuły.... grałem w setkach gamingów w sieci, jednak teraz na starsze lata chcę się przesiąść na konsole, gdyż komputer już wcale mnie nie bawi. Chciałbym rozwinąć gaming konsolowy w Polsce na tyle, żeby choć w najmniejszym stopniu przypominał to co dzieje się u naszych zachodnich sąsiadów... cóż, każdy ma jakieś marzenia :). Wracając jednak na ziemię, aktualnie wraz z moim casualowym teamem Zaibatsu, chcę wprowadzić drużyny X360 i PS3 do głównego rostera teamu. Jednak czy to się uda? Nie wiadomo... ale jednak, zawsze warto próbować...

Co mogę dalej o sobie powiedzieć... Nie lubię piractwa (w pewnym stopniu brzydzę się nim) i nie popieram go.
    W przyszłości również planuję kupno konsoli firmy Sony... kiedy? O tym zadecyduje już moja sakiewka...a dokładniej jej zawartość....:)

Aktualnie nie posiadam żadnych tytułów na półce, jednak utworzyłem już swoje konto XBL i zacząłem eksplorować Dashboard'a oraz pobierać gry demonstracyjne..

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany kontaktem z świeżo upieczonym laikiem - posiadaczem xboxa, podaje mój Gamertag : SorenYourMaker oraz mój Skype : Aearenlostardis.

Liczę że znajdę na tym forum dużo przydatnych informacji dotyczących Xboxa, jak i gamingu na owej konsoli.

Pozdrawiam serdecznie.
    Soren.

Wczytywanie...

Poleć forum