1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witajcie!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Kuku1985, Grudzień 9, 2011.

1. Kuku1985

Kuku1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tczew
    Na wstępie chce się przyznać że to moja pierwsza konsola X wcześniej Ps2 oraz Ps2 Slim. Oczywiście mam mnóstwo pytań nawet banalne (jak dla was). Generalnie konsole zakupiłem dla córki na święta, aby grała w gry kinect. Nie przeczę że sam nie skorzystam z grania w Gry które i mnie ciekawią. Co się tyczy samego sprzętu, chętnie bym podał parametry, jednak nie wiem co i jak dlatego na początku będzie to skąpy opis:

Konsola X360 Slim z dyskiem twardym 250GB oraz jednym padem. Ogóle zestaw na allegro, byłą możliwość przeróbki za 50zł z czego zrezygnowałem. W zestawie dodatkowo jest Kinect.

Tak naprawdę zdecydował o kupnie X Przed zakupem posiadałem jeszcze Ps2 Slim, do którego miała zostać zakupiona mata do tańczenia aby córka poskakała. Kumpel w pracy pochwalił się Ps3 z Move i w ten sposób natrafiłem na Kinect'a no i zaczęła się przygoda z Xbox'em. Pozdrawiam i do zobaczenia Online Kuku1985

2. Lotnik421 Xbox One

3. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Tommy9

Tommy9 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Graczem może być każdy, nie jest ważne czy to młodszy czy starszy.
    Moja mama i wujek też skaczą przy kinekcie. :)

Wczytywanie...

Poleć forum