1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witajcie

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Arcadiush, Luty 12, 2012.

1. Arcadiush

Arcadiush Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    Witam, na imię mi Arkadiusz, jestem użytkownikiem xbox 360 od czerwca zeszłego roku - tj. 2011. Nie mam niestety stałego łącza, ale czekam, aż nastąpi ta cudowna chwila i wrócę do swojego rodzinnego miasta (bo mieszkam teraz w Mikołowie) i będę mógl wejść w szerokie grono użytkowników Xbox Live. Z tego też powodu wciąż zwlekam, a raczej odmawiam przerobienia swojego X'a, gdyż gry online zawsze niesamowicie mnie wciągały (kilka lat gry w World of Warcraft zrobiły swoje ;) ) Na razie w mojej kolekcji posiadam 12 gier i cały czas staram się nadrabiać to co mnie przez te kilka lat ominęło (a co za tym idzie chętnie sięgam po gry serii classic oraz gotye). Obecnie czekam niecierpliwie aż będę mógł zagrac w drugą część Wiedźmina, o której już sporo czytałem iktóra wydaje się być właśnie tym rpgiem na który czekam. Pozdrawiam wszystkich maniaków xboxa 360!

2. Lotnik421 Xbox One

3. GamePlay

GamePlay Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Skarżysko
  4. okomafia123

okomafia123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka :D Gorąco polecam wiedźmina 2 bardzo fajna gierka.

5. Synek5

Synek5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lewniowa
    Cześć;)

Wczytywanie...

Poleć forum