Witam all

Paweł Cichoń

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, wszystkich od wczoraj zostałem zarażony Xem :), ogólnie to tylko wyłącznie kinectem, dużo ruchy i radości z rodziną.
Teraz jakieś dylematy przerobić czy nie przerobić cena gierek niezbyt przemawia ale i utrata gwarancji heh.
No nic witam wszystkich.
 

dMnw0w PL

Świeżak
Świeżak
Siemka.Osobiście uważam że gry kosztują za drogo i dlatego mam przerobionego xboxa, ale jak bedziesz grał rzadko lub w parę tytułów to nie opłaca się przerabiać xboxa ze względu na utrate gwarancji i sprach przed dostaniem bana na xbox live :)
 

mire27

Świeżak
Świeżak
xbox

ponoć kilka osób w polsce ma tak dobrego xsa
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Cześc, ja też jestem zarażony ixem ale to ponoć uleczalne - lata terapii i może nam coś na to wymyślą ale jak na razie - jestem jej (konsoli) niewolnikiem :D
 

Samuelix

Użytkownik
Użytkownik
To zależy czy masz kasę na orginalne gry i chcesz ją wydawać.
 

Poke

Świeżak
Świeżak
Witam
 

Paweł Cichoń

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hmm

Kasa jak kasa ale praktycznie 200zl za gierkę, trochę to nie poważne, przeliczając kupić z 5 gier org. a przerobienie i w razie W nowa konsola. to i tak koszt opłacalny. Grać będę od czasu do czasu bo praca rodzina więc nie wywalę się do konsoli na 12h :D bo pójdę z walizami :p a i tak pochłania mnie praca przed lapkiem heh.
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Zadaj sobie jedno pytanie..

Lubie grac online - nie przerabiaj, graj na orginalach
Nie zalezy mi na online tlyko na single player - przerabiaj i ciesz sie grami za free
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
ja mam przerobionego 3 lata gram live i się nie boję ryzyk fizyk jak to mówą
jesli na ten czas bedziesz miał lt2 nagrywarkę ihas + lt max nic ci nie groszi
 

Paweł Cichoń

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
LT2 to coś czytałem i obecnie jest na slima wgrywany, ale jaka ta nagrywarka "nagrywarkę ihas + lt max" bo się z nią nie spotkałem jeszcze.
 

Paweł Cichoń

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli na nagrywarce Panasonica z lapka nie ponagrywam gier na Xa?
Czyli tylko takie wchodzą w grę -> http://www.nokaut.pl/szukaj/napedy-optyczne/nagrywarka-cdrw-dvrw-lite-on-ihas-124-sata-oem-black.html
 

Do góry Bottom