1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam, BF3

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez krzemyk12345, Lipiec 5, 2012.

1. krzemyk12345

krzemyk12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam wszystkich.
    Na xbox live jest nowy, wczesniej grałem na amerykańskim koncie na którym dobiłem 7k osiągnieć.
    Szukam ludzi do wspólnej rozgrywki w battlefield 3 na multi albo współpracy.(mam mikro w kinect)
    Mój nick na live jest ten sam co tutaj czyli krzemyk12345.
    Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. _AdamAdamski_

_AdamAdamski_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kogo to obchodzi , że wbiłeś 7k skoro to pewnie nie przekłada się na skilla w grze !!!!

4. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Siema.
    Btw. Mikrofon z Kinecta ssie, nikt z Tobą dłużej w ''grupie'' nie wytrzyma (będzie słychać, jakbyś z pralki nawijał + niezbyt przyjemne echo...). :D
    Kup headset ''za dychę'' na allegro i po kłopocie.
    Pozdro ^^

5. bodo137

bodo137 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka!
    Jeśli to prawda, że przez mikrofon od kinecta słychać tak jakby ktoś przez pralkę mówił to muszę go sobie kupić, bo wtedy przed kolegami będę mógł udawać, że umiem beatbox. :wink-new:

6. spoco

spoco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GD
    Cześć

Wczytywanie...

Poleć forum