1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam, Cześć, Siemanko

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Sargon80, Grudzień 2, 2015.

1. Sargon80

Sargon80 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam Wszystkich. Od kilku dni jestem posiadaczem X-ONE, jest to moja pierwsza konsola, więc jestem całkowitym zielonym świeżakiem. Od dwóch czy trzech miesięcy nosiłem się z zamiarem zakupu używanego X-360, przeglądałem oferty, kusił zakup używki z kilkoma grami. Ale ostatecznie zdecydowałem się właśnie na X-ONE, w dużym stopniu przekonał mnie do tego kroku Wiedźmin 3, którego mam zamiar sprawić sobie już wkrótce jako świąteczny prezent.
    Liczę na Waszą wyrozumiałość i cierpliwość, jeśli przytrafi mi się zadać jakieś głupie pytanie dotyczące konsoli, czy jej obsługi.
    Jeszcze raz, witam i pozdrawiam Wszystkich.

Wczytywanie...

Poleć forum