1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam dysk twardy zbanowany?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez anih1, Czerwiec 11, 2010.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam , mam pytanie , siostra na ebayu kupiła mi dysk do xboxa 360 120 gb hdd.
    na aukcji pisało że nowy , przyszedł ten dysk do mnie i go podłączyłem i chciałem zainstalować grę na dysku żebym sobie bez płyty grał w nią (gra oryginalna ,gram tylko w oryginalne , choć słuchałem muzyki niekiedy na płytkach przerobionych) , jak podłaczyłem dysk zauważyłem rózne "tematy " : z gier ,i osiągnięcia , a jak zainstalowałem grę to piszę włóż płytkę ,
    więc może być ban ? a jeśli zbanowany dysk to się mi zbanowała konsola ,i karta pamięci (bo karte pamięci też mam podłączoną) ? , mam konto na xbox live , ale jak podłączyłęm dysk to nie miałem kabla podłączonego i miałem inne konto włączone .jak można sprawdzić czy dysk jest zbanowany , spróbuje potem jeszcze raz zainstalować grę ale tym razem inną , boje się że mi się przez to zbanowała konsola (jestem troszkę zielony w tym więc wybaczcie ) :p
    i czy jak podłącze kabel do live i się zaloguje na koncie co mam konto xbox live to mi się zbanuje konsola ... sorry za tyle pytań pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma czegoś takiego jak zbanowany dysk!!!
    Gra w środku musi być żeby dało się grać.
    TZo na tyle odpowiedzi bo innych pytań tu nie ma.

4. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Instalacja gry na hdd nie oznacza grania bez nośnika w czytniku... !!

Wczytywanie...

Poleć forum