1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam Kilka Pytań - XBOX 360 SLIM :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez crash5, Marzec 12, 2011.

1. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam serdecznie na forum :) Mianowicie mam kilka pytań. Chciałbym się dowiedzieć czy dobrym zakupem będzie XBOX 360 SLIM 250GB lub 4GB , czyli ten najnowszy.
    Kolejne pytanie dotyczy internetu. Posiadam UPC 25 mb/s w PS3 wszystko mi śmigało więc tak porównawczo może ktoś potrafiłby mi powiedzieć czy na XBOX 360 też będę mógł spokojnie grać po sieci. Kolejne pytanie. Niby około 250 zł różnicy , ale brać 250GB czy 4GB powiem szczerze , że czasem coś by się przydało z Market PLACE czyli jak wszyscy wiedzą XBOX LIVE ;) Pytanie kolejne znów odnośnie internetu czy mając jak wcześniej wspomniałem 25 mb/s odczuję , że tak się wyrażę gładkie granie po sieci? Czyli bez LAGÓW. Pytanko jeszcze czy za wychodzenie z gry podczas gry w sieci są możliwe BANY? Mam na myśli za częste wychodzenie podczas jakiejś partii w FPS lub FIFA i tym podobne :) No i panowie jak i Panie (jeżeli są :) witam na forum , już niedługo XBOX 360 będzie mój , heh no może nie tak szybko ale będzie , więc proszę o jak najlepsze odpowiedzi do moich pytań. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :) Sorka , że nie wszędzie dałem znaki zapytania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. berials

berials Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moim zdaniem warto zainwestować w konsolę z dużym dyskiem ze względu na fakt, że bardzo wygodnie gra się z wgraną na dysk grą, działa zauważalnie szybciej.

Ja grałem bez najmniejszych zacięć na 6mb internecie, teraz mam 10mb i również nie męczą mnie lagi i tym podobne.

Co do bana to wydaje mi się, że jedyną możliwością dostania bana jest przerobienie konsoli. Fakt faktem skąd mieliby wiedzieć czy wychodzisz z gry sam z siebie czy przykładowo router Ci się zawiesił i Cię wyrzuciło? :p

4. marcincs

marcincs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Co do konsoli to oczywiscie 250GB.Instalujesz i sciagasz gry na ktore jest potrzebne miejsce,czyli 4GB to za malo.Cichsza praca konsolki no i mniejsze zużycie napędu.
    Gram na 6mb i smiga wszystko pieknie
    Bany raczej sa niemozliwe,ale przy wychodzeniu w czasie gry np z FIFY czy PES,przeciwnik moze oznaczyc cie jako gracza niepreferowanego za wczesne opuszczanie gry

5. crash5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Słuchajcie nie chce zaśmiecać , dlatego napisze w swoim wątku. Jak to jest z XBOX LIVE. Niedługo będę miał konsole , ale bez gier do pewnego czasu. I tu moje pytanie. Chciałbym sobie utworzyć konto itd na XBOX LIVE , ale czy wtedy odrazu muszę aktywować LIVE GOLD? Czyli granie po sieci. Bo wolałbym sobie ten jeden miesiąc zostawić. Jak to ogólnie jest czy mogę założyć konto i sciągać demka itd ale nie mając GOLD? I jeszcze jedna prośba czy ktoś miałby poradnik jak to wszystko ładnie sobie poukładać na konsoli czyli profil i GOLD najlepiej poradnik z tego forum bo słowo daje szukałem ale nie znalazłem. Z góry THX :)

6. berials

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tutaj jest kilka poradników dotyczących konfiguracji XBL.

Online (XBL)

7. pasiur123

pasiur123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie bede tworzyl tematu nowego i zapytam sie tu wiec mam dostac odszkodowanie i nie wiem czy mi styknie na slimke z dyskiem wiec czy oplacalne by bylo kupic wersje 4gb i potem dokupic dysk??

8. crash5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Proste pytanie. Online w XBOX 360 jest lepszy niż w PS3? Chodzi mi o lagi , przycinki , rozłączenia. Może ktoś się skusi odpowiedzieć :D

9. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    crash5 o wiele lepiej jest , pozatym i niebo bogatszy marketplace - pod tym wzgledem XBL bije na glowe PSN.

10. berials

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak.

11. Xinqev

Xinqev Guest

A lepiej wziąć 250 czy 4 + dysk?

12. pasiur123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  13. Kris304

Kris304 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    <NSW>
    Oczywiście że 250, 4 sie nie opłaca, później bedziesz musiał dokupić dysk
    a tak masz od razu wbudowane 250gb

14. pasiur123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No tak ale jak nie bede mial kasy na x350 250gb to bym kupil 4gb i potem dozbieral na dysk o to chodzi

15. berials

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na jedno wychodzi:

Xbox 360 slim bez dysku - około 800zł
    J/w z dyskiem - około 1000zł
    Sam dysk twardy do slimki (z obudową) - około 200zł

Więc nie ma różnicy czy kupisz teraz z dyskiem czy bez i dozbierasz. Ceny pochodzą ze sklepów internetowych i są zaokrąglone bo allegro ma przerwę techniczną do 6 rano.

16. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
  17. berials

Polubienia:
    0