1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam mam problem z wyjściem z Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DexterMorgan, Grudzień 17, 2011.

1. DexterMorgan

DexterMorgan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, niedawno kupiłem sobie Xboxa i postanowiłem się połączyć z Xbox Live , wyskoczyła mi jakaś akutualizacja itp , konsola mi sie wyłączyła włączyła i miałem to Xbox Live z tymi gierkami , demami, reklamami itp. Problem polega na tym ze teraz jak włączam konsole to dalej mam to Xbox live tyle ze offline i nie wiem jak spowrotem z tego wyjść do tego menu co miałem porzednio na poczatku jak wączyłem konsole po raz pierwszy. Możecie mi pomóć? Pozdrawiam i z góry dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli dobrze rozumiem, to chcesz przywrócić wcześniejszy dashboard? Nie ma takiej możliwości. Nie można cofnąć aktualizacji.

4. DexterMorgan

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    z

Ja już miałem chyba najnowszy Dashboard mogłem tam włączyć biblioteke gier muzyki filmów itp a teraz tego nie mam , mam tylko xbox live offline i nie wiem jak wyjść z tego spowrotem do menu konsoli.

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/xbox-live-92518.html

W tym linku wyżej , jakiś gośc ma taki sam problem jak ja, ale niestety nie ma tam odpowiedzi na nasz problem, a nawet jesli jest to ja nie do końca zrozumiałem.

PS. Dashboard mam już nowszy. Mi chodzi zeby wrócić do normalnego menu konsoli, bez opcji tych serwisów społecznościowych, opcji rodzinnych itd. Chce sporotem biblioteke gier, muzyki i filmów.

5. DexterMorgan

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Podbijam, bo nikt nie chce mi pomóc.

6. kamilradom1910R

kamilradom1910R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Nie powrócisz. To jest taki urok tego Dashboarda. Musi tak być. Już taki jego wygląd jest. Co najwyżej możesz z powrotem połączyć się z livem i być online :)

7. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    W opcjach da się wyłączyć bajery żeby domyślnie był kafelek z odpalaniem płyty , muzyka itp. Poszukaj bo jest.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

Wczytywanie...

Poleć forum