1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam. Nowicjusz w Xboxowych sprawach.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shad81, Czerwiec 17, 2014.

1. Shad81

Shad81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, chciałbym się przywitać, jestem Shad :) - nowy użytkownik Xboxforum.pl oraz przyszły posiadacz konsoli Xbox 360.
    Miałem kupić nową, jednakże - jak to na Polskę przystało - ceny gier są zdecydowanie za drogie, bym sobie pozwalał, na więcej niż 1 na 4-5 miesięcy. Mam trochę pieniążków zaoszczędzone, tak więc postanowiłem kupić Xbox 360 z LT 3.0. Tu jest pytanie, czy warto któreś z tych xboxów zakupić?
    XBOX 360 SLIM + 4GB + LT 3.0 + XBOX LIVE +NOWY PAD (4317295942) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    XBOX 360 ELITE JASPER + RGH + LT 3.0 + 8GB +GWAR12 (4327904383) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Pozdrawiam, Shad.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Musisz sobie odpowiedzieć na dwa zasadnicze pytania, czy będziesz chciał grać przez neta czy nie. Jeżeli nie to rgh, tak jak jest tutaj jasperek tylko, że szukałbym konsoli z dyskiem jakimś minimum 120gb. Jeżeli będziesz chciał grać przez neta to jak najbardziej ten slim z lt, tyle, że ja też szukał bym czegoś z dyskiem gdyż płyty nie są wtedy tak katowane i laser nie niszczy się tak szybko. Do konsoli z rgh podłączysz dysk zewnętrzny bez problemów, do lt już nie bardzo. Wszakże jeżeli będziesz chciał lt to dojdzie Ci kosz kupienia nagrywarki by wypalać gry w formacie 1:1 i nie obawiać się bana.

4. Shad81

Shad81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie. Tylko SinglePlayer - mam zwykłą nagrywarkę obsługującą DL - czy to wystarczy?
    Tzn. czy da radę np. zgrać GTA V na 2 płyty, zwykłą nagrywarką obsługującą nagrywanie DL, oraz konsolka z HDD np. 120gb?
    I jeszcze czy jak nie chcę grać przez neta, to konsolka LT 3.0 z HDD wystarczy, czy jednak lepiej to RGH?
    Ten Jasper to LT 3.0 + RGH + 8GB Flash, opłaca się na początek? Wiadomo, dysk bym dokupił w późniejszym użytkowaniu (za 2-3 miechy)

5. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Ja bym brał RGH poszukaj z dyskiem 250 nie bedziesz musiał sie bawić w nagrywanie płyt

6. dijemex

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Właśnie, ze zwykłą nagrywarką dl to loteria, wiem z autopsji. Poszukaj czegoś z rgh i dyskiem, jeżeli fat to tylko i wyłącznie jasper. Na olx znajdziesz slima z dyskiem 250gb za jakieś 500zł z groszami. Nie napalaj się, szukaj tydzień, dwa a znajdziesz. Ja tak znalazłem dwa jasperki z czego ten drugi to jasperek marzeń. Jeżeli tylko singiel to tylko i wyłącznie rgh. Zaoszczędzisz na płytach a co najważniejsze nerwów nie będziesz miał zszarpanych :)! Obraz gry rozpakowujesz specjalnym programem, zrzucasz albo kablem albo z dysku/pena na hdd lub grasz z dysku zewnętrznego i cieszysz się wyśmienitym xboxem :)!

7. Shad81

Shad81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Okej, dzięki. A jakim kablem bym mógł zgrywać z kompa na dysk? Mam pendrive, ale tylko 8GB, więc lipka. :)

8. dijemex

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Fachowo to się nazywa kabel ethernet, można go kupić za jakieś grosze. Ja sobie zrobiłem sam, mam szwagra informatyka to wziąłem 2m kabla internetowego, zaciskarke oraz dwie takie same końcówki. Zacisnąłem je by po 2 stronach kabla były i tak oto powstał kabel "ethernet' :D. Tak to wygląda:

9. Shad81

Shad81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A taki kabel od routera da rade? - 2 końcówki takie jak na obrazku :p
    Prosiłbym też od razu o link do poradnika, jak zgrywać takie gry na HDD - jeśli wam się chce, jeśli nie sam poszukam, pozdrawiam.

10. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    kabel od routera to jest właśnie kabel ethernet ;) Jeżeli 2 końcówki sa identyczne jak na zdj to tak ;)

11. Shad81

Shad81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  12. dijemex

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Dobry zestaw po dobrej cenie. Spróbuj utargować za tą cenę z przesyłką.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

13. Shad81

Shad81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Chodzi o to, że dopiero na Wrzesień mam kupić - mój kuzyn kupował w podobnych sprawach PS3, napisał 3 miesiące przed zakupem do sprzedawcy, i udało się zarezerwować konsolę na określony termin, dzięki chłopaki, pozdrawiam, Shad.

14. dijemex

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    W razie czego to służę pomocą :)

15. Shad81

Shad81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak można, proszę o nie zamykanie tematu, w razie czego napiszę tu za niedługo (bądź we wrześniu, sierpniu) Pozdrawiam.

16. dijemex

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Niech zamkną, założysz wtedy nowy lub odezwij się do mnie na pw. Na pewno ktoś zajrzy :)

17. Shad81

Shad81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  18. RyyCo

RyyCo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    Witaj! ;)

Załóż temat w dziale "Co kupić".

19. dijemex

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Tam ta sama cena lecz dysk większy. Brałbym tego z 1 oferty.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum