1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam Panów i prosze o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez madziulka8677, Marzec 31, 2011.

1. madziulka8677

madziulka8677 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Panów a szczególnie tych którzy są dobrze obeznani w temacie XBox orginal czyli wersja 1.

Na wstępie chciała bym aby nie traktować mnie jak totalną debilkę lub blondynkę i nie sugerować że nie dam sobie rady itp. Jestem po wykształceniu technicznym a lutownica i programowanie układów nie jest mi obca. Więc wróćmy do tematu:

Zakupiłam za grosze Xboxa z 2002 po nr seryjnym z tabeli wyczytałam że to ver.1.1
    Jest w nim zainstalowany dysk twardy oryginalny 10GB.
    Zmiana softów w Xboxie będzie dla mnie pierwszym doświadczeniem ale nie wiele się to musi różnic od przeróbki softów np w dekoderkach C+

A chciała bym na nim postawić Xbox Media Center w wer 2011 wiec chciała bym uzyskać poradnik jak poklei to zrobić

Chciała bym postawić bios Xecuter 2 chyba że panowie polecacie inny. Oczywiście w razie możliwości chciała bym uzyskać nie naruszoną konsole nie lutować mod chip a tylko zmienić w nim bios.

Dziękuje i pozdrawiam
    Magda

PS. Proszę wszystkich o profesjonalizm i nie posyłajcie mi wiadomości w kontekście zbereźnym :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
  4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia: