Witam Panów i prosze o pomoc

madziulka8677

Świeżak
Świeżak
Witam Panów a szczególnie tych którzy są dobrze obeznani w temacie XBox orginal czyli wersja 1.

Na wstępie chciała bym aby nie traktować mnie jak totalną debilkę lub blondynkę i nie sugerować że nie dam sobie rady itp. Jestem po wykształceniu technicznym a lutownica i programowanie układów nie jest mi obca. Więc wróćmy do tematu:

Zakupiłam za grosze Xboxa z 2002 po nr seryjnym z tabeli wyczytałam że to ver.1.1
Jest w nim zainstalowany dysk twardy oryginalny 10GB.
Zmiana softów w Xboxie będzie dla mnie pierwszym doświadczeniem ale nie wiele się to musi różnic od przeróbki softów np w dekoderkach C+

A chciała bym na nim postawić Xbox Media Center w wer 2011 wiec chciała bym uzyskać poradnik jak poklei to zrobić

Chciała bym postawić bios Xecuter 2 chyba że panowie polecacie inny. Oczywiście w razie możliwości chciała bym uzyskać nie naruszoną konsole nie lutować mod chip a tylko zmienić w nim bios.

Dziękuje i pozdrawiam
Magda

PS. Proszę wszystkich o profesjonalizm i nie posyłajcie mi wiadomości w kontekście zbereźnym :p
 
elektroda.pl - elektronika, schematy, forum, naprawa, usterki, porady, diy wydaje mi sie ze na tym forum dostaniesz bardziej satysfakcjonujące odpowiedzi
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom