1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam, problem z kontem na One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dom1897, Luty 6, 2016.

1. dom1897

dom1897 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim, jestem nowym użytkownikiem Xbox One i przy "podnieceniu" otwierania i instalowania nowej konsoli zamiast mojego imienia i nazwiska wpisałem nick którym chiałem się obslugiwać a podczas wpisywania Gamertaga wybrałem sobie nick stworzony przez microsofta. No cóż z tym gamertagiem wytrzymam a najwyzej go zmienie płacąc, ale nie moge przeboleć tego imienia. Więc pierwsze pytanie jest takie: jak mogę zmienić imię i nazwisko na moim profilu bo nie mogę do tego dojść?

Drugie pytanie: Czy jak usune ten profil na którym gram od miesiąca to czy będę mógł powiązać nowe konto z aktualnym profilem xbox live gold? Z góry dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak masz W10 to odpal apkę Xboxa na kompie i tam można zmieniać imię i nazwisko, tak samo na www w ustawieniach konta też można zmienić dane rozliczeniowe. GT możesz zmienić raz bez opłaty. Każdy na start dostaje GT przypisany przez Microsoft i możesz go za darmo zmienić.
    Golda nie przeniesiesz na inne konto, możesz na tym starym koncie ustawić w Ustawieniach na konsoli, że jest to Moja domowa konsola i w ten sposób udostępnisz golda na te drugie, nowe konto, ale gier z golda na 2 koncie nie pobierzesz. Gry możesz pobierać na profilu na którym gold był kupiony.

5. dom1897

dom1897 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    właśnie z tym GT chodzi o to że dostałem tego nowego, a ja przez pomyłke zmieniłem na inny gotowy :/ wiec raczej na pewno pogram sobie do końca abonamentu golda a potem stworze nowe konto i na tamtym będę grał a to co teraz skasuje :/ Niestety ekscytacja nową konsolą była zbyt wysoka i zdominowała moje racjonalne myślenie :D

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to zrób tak jak mówisz, najlepsze wyjście ;-)

dom1897 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum