1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam. Proszę o wytłumaczenie paru rzeczy. Z góry dziękuję.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 9396264, Listopad 11, 2013.

1. 9396264

9396264 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedawno kupiłem sobie xboxa 4gb to chyba slim jest, nie wiem nawet skąd mam to wiedzieć. Z tyłu napisane jest, że z 17.08.2011r słyszałem, że ta informacja jest potrzebna do przeróbki xboxa. No ale dobra do rzeczy. Jak wiadomo gry na xboxa są drogie więc chciałbym go przerobić. Ale moja wiedzia zamyka się na tym, że są dwie przeróbki jedna RGH która kosztuje ok 150zł do 250zł i LT od 40zł do 60zł. Mógł by mi ktoś szczegółowo opisać czym one się właściwie różnią ? Tylko proszę o nieużywanie żadnych skrótów bo moją przygodę z xboxem dopiero zaczynam i niewiele będę rozumiał. Drugie moje pytanie to skąd mogę pobierać gry ? I jak je pobiorę jak już będę miał przerobionego xboxa to po prostu wrzucam na pendriva podłączam do konsoli i gram tak ? I jak na razie jeszcze jedno ostatnie pytanie o co chodzi z tym banem ? Jak zpiracę xboxa to odrazu dostaje bana tak ? i to chodzi o to, że nie mogę grać przez internet czyli xbox live czy cała konsola jest jakoś zbanowana i w nic nie można grac ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    1.
    Rgh jest to przeróbka płyty głównej ,jest montowany specjalny chip na płycie ,przy przeróbce rgh gry odpalasz z dysku zewnętrznego po przerobieniu do danego formatu GOD lub XEX specjalnymi programami ,nie potrzebujesz żadnych płyt , przy rgh nie ma możliwości grania na xboxlive ,są alternatywy tego np : system link, koszt takiej przeróbki to ok 150 - 200 zł ,
    Lt (w twoim przypadku prawdopodobnie LTU)jest to przeróbka napędu , gry nagrywasz na płytki ale do tego potrzebujesz dobrej narywarki ihas-a, ale przy tej przeróbce masz możliwość grania na xbox live, koszt w twoim przypadku to ok 300 zł,
    2,
    Forum nie wspiera piractwa więc nikt ci nie udzieli takiej informacji,
    3.
    co do bana to przy rgh jak połączysz się z xbox live masz od razu bana , a przy lt jest to mało prawdopodobne dostać bana ale możliwość istnieje, ban jest na dostęp do internetu,

1 osoba to lubi.
  4. 9396264

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o co ci chodzi ze nie wspiera piractwa ? mi sie wydawalo ze przeróbka to jest piractwo ;p

5. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    przeczytaj regulamin forum, przeróbka jest to "naprawa" lub "modyfikacja" konsoli :fat:

6. 9396264

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha ok rozumiem ;d

Edit:

a wy co polecacie ? więcej ludzi ma rgh czy lt ?

7. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A to sam nie potrafisz zdecydować co dla Ciebie będzie najlepsze ?
    Jak chcesz grać na xbl bo rób lt, jeżeli nie interesuje Cię gra na xbl to rgh.

8. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No i do LT trzeba jeszcze doliczyć koszt iHasa no i oczywiście za płyty DVD+R DL. Według mnie RGH wychodzi taniej, no ale o XBL jedynie można zapomnieć...

Wczytywanie...

Poleć forum