1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam. Proszę o wytłumaczenie paru rzeczy. Z góry dziękuję.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 9396264, Listopad 11, 2013.

1. 9396264

9396264 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedawno kupiłem sobie xboxa 4gb to chyba slim jest, nie wiem nawet skąd mam to wiedzieć. Z tyłu napisane jest, że z 17.08.2011r słyszałem, że ta informacja jest potrzebna do przeróbki xboxa. No ale dobra do rzeczy. Jak wiadomo gry na xboxa są drogie więc chciałbym go przerobić. Ale moja wiedzia zamyka się na tym, że są dwie przeróbki jedna RGH która kosztuje ok 150zł do 250zł i LT od 40zł do 60zł. Mógł by mi ktoś szczegółowo opisać czym one się właściwie różnią ? Tylko proszę o nieużywanie żadnych skrótów bo moją przygodę z xboxem dopiero zaczynam i niewiele będę rozumiał. Drugie moje pytanie to skąd mogę pobierać gry ? I jak je pobiorę jak już będę miał przerobionego xboxa to po prostu wrzucam na pendriva podłączam do konsoli i gram tak ? I jak na razie jeszcze jedno ostatnie pytanie o co chodzi z tym banem ? Jak zpiracę xboxa to odrazu dostaje bana tak ? i to chodzi o to, że nie mogę grać przez internet czyli xbox live czy cała konsola jest jakoś zbanowana i w nic nie można grac ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jasiu226

jasiu226 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rgh mozesz grac bez plyty z penna czy dysku, lt musi miec plyte w napedzie. Rgh jst lepsze ale drozsze. Co do pobierania musisz sam znalezc zrodlo bo forum nie wspiera piractwa i nikt Ci nie da linkow do gier... ban jest po graniu przez neta na przerobionym xboxie ale nie zawsze, niektorzy graja rok i nie maja bana :) zalezy od farta...

Wysłane z mojego GOCLEVER TAB A73 przy użyciu Tapatalka

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    LT 40-60zl to chyba na fatach, na slimkach 60-90zl i to w przypadku napedu lite-on 16d4s, niestety, ale w twojej prawdopodobnie siedzi juz 16d5s i tutaj flash napedu to koszt 200-260zl.
    Zobacz na pobór prądu z tyłu konsoli, jeśli 10.83A to konsole masz na plycie TRINITY i byćmoże masz szczęście, jeśli 9.7A to masz CORONĘ.

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka

Zamykam i kosz, jeszcze raz zdublujesz wątek a polecą pkt.

Wczytywanie...

Poleć forum