1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam serdecznie

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Paczi, Grudzień 27, 2012.

1. Paczi

Paczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, jak można się domyślić po nicku, na imię mam Patryk. Mam różne zainteresowania. Wiem wiele na temat samochodów, jestem zagorzałym fanem giganta z Ingolstadt, czyli Audi. interesuję się także mobilnym systemem operacyjnym - Androidem, sam posiadam Pradę 3.0 by LG. Uwielbiam grać w różne gry na X360, uważam się za fana serii Gears Of War, lubię też grać w Forze, przede wszystkim Horizon. W wolnym czasie lubie też oglądać HIMYM oraz Futurame. To chyba tyle. Mam nadzieje na miłą atmosferę na forum i na to, że razem z Wami spędzę miło czas.

Wczytywanie...

Poleć forum