1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam serdecznie

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez zelka91, Wrzesień 24, 2016.

1. zelka91

zelka91 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam serdecznie wszystkich użytkowników tegoż forum!

Jest to moja pierwsza konsola, którą będę posiadać na wyłączność osobistą w domu oraz pierwsza styczność z konsolą od Microsfotu. Nie miałem nigdy okazji grać na niej, zawsze wśród znajomych królowały konsole od Sony.

Namówiłem również mojego najlepszego przyjaciela na nabycie konsoli od MS. Wybór z naszej strony padł oczywiście na nowszą wersję sygnowaną znakiem "S". :)

Prym będzie wieść u Nas na pewno Fifa, ponieważ jesteśmy wielkimi zapaleńcami tejże gry. Znajomy grywał na PS3, a ja na PC.

Na PC grywamy ze znajomym dość srogo amatorsko w CS:GO. Bez zbędnych spin, totalnie na luzie. W 1.6 nie jestem w stanie spamiętać ile godzin przegraliśmy, teraz okazyjnie, ponieważ trzeba pogodzić pracę oraz studia, a do tego gry i inne nasze hobby. :)

W razie jakichkolwiek pytań, na które oczywiście nie będę mógł znaleźć odpowiedzi, odważę się pisać i mam nadzieję, że będziecie w stanie mi/nam pomóć.

Z poważaniem
    Adrian

Wczytywanie...

Poleć forum