1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam serdecznie.

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Druper, Styczeń 6, 2012.

1. Druper

Druper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Cybinka
    Witam,

Na forum przyszedlem z duzym problemem jaki mam ze swoim xbox 360 slim 4gb. Posiadam bledy w grafice tj. TUTAJ i nie mam pojecia co z tym zrobic...

Xbox jest przerobiony data produkcji to 2011.04.19 uzywany sporadycznie. Mam w nim najnowszedo dasha i wgrane LT 2.0 poniewaz na mojego lite-ona nie ma jeszcze 3.0.

Jest mi ktos w stanie pomoc? Nie moge umiescic tematu w odpowiednim dziale poniewaz nie mam odpowiednich uprawnien.

Wczytywanie...

Poleć forum