1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam serdecznie.

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Los_Emilos, Sierpień 31, 2012.

1. Los_Emilos

Los_Emilos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Z Game for Windows Live korzystać już jakiś rok czasu, ogólnie jestem graczem konserwatywnym czyli PC'towym. Nie są mi obce strategie, wyścigi i gry cRPG. Od dzisiaj natomiast jestem posiadaczem konsoli Xbox 360. Głównie kupiłem ją do grania ze znajomymi bo jednak nic nie daje takiej frajdy jak wspólna gra w FiFe czy Mortal Combat.

Trochę informacji o mnie: nazywam się Emil, jestem z okolic Warszawy ale pracuje w naszej zakorkowanej stolicy (dziękuje budowlańcom metra za ten cyrk z Wisłostradą). Mam 21 lat, dopiero w tym roku pomyślałem o studiach. Tyle o mnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. CichooCiemny

CichooCiemny Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Thorn nad Wisłą
    Jeśli znajomi i gra to moja propozycja Halo:Reach kooperacja.
    GoW3 co-op;-)

1 osoba to lubi.
  4. Los_Emilos

Los_Emilos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Masz racje GoW, grałem w jedynkę na PC'cie - wymiatała.

5. kondiq22

kondiq22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siemka :)

Wczytywanie...

Poleć forum