1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam serdecznie

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez enzo89, Październik 22, 2012.

1. enzo89

enzo89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich, po wielu latach bez konsoli zacząłem się rozglądać za ps3 jednak dowiedziałem się, że na niej pogram tylko w oryginały dodatkowo po kilku godzinach gry na kinect'cie u kolegi już nie miałem wątpliwości, że wolę xboxa. Poszukuję jakiegoś egzemplarza który nadawałby się do przeróbki i na którym mógłbym pograć w gry ściągnięte z netu. Jak znaleźć taki egzemplarz? Może ktoś z forum ma konsole do sprzedania?

2. Lotnik421 Xbox One

3. luras

luras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świdnica
    Odp: Witam serdecznie

Najlepiej slima, te z mają 2010 można bez problemu przerobić, jak znajdziesz takiego to nie ma się co zastanawiać

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum