1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam " To Tu"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dr.Analos, Listopad 1, 2011.

1. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na imię ma Alfred i jestem kierownikiem sieci domów publicznych w Polsce. Za komuny robiłem jako badylarz oraz spekulant i już wówczas dorobiłem się sporej ilości pieniędzy. Jednak teraz dopiero nadeszły dla mnie złote czasy. Jako że spróbowałem w życiu wszystkiego -- kobiet, alkoholu, samochodów czy egzotycznych podróży byłem gotów myśleć że życie straciło dla mnie ten swój słodki urok i nie ma już nic ciekawego czy też ekscytującego do zaoferowania. Jednak nie. Niedawno odkryłem że moją pasją są konsole i gry . Obecnie ruch w moich domach publicznych jest coraz większy (stopniowo coraz więcej obcokrajowców przekonuje się do moich zakładów -- ci zostawiają najwięcej pieniędzy) dodatkowo zdecydowałem się na pewne cięcia wydatków. Przykładowo zrezygnowałem z tak wysokiej ochrony dziewczyn. Teraz tylko jeden ochroniarz czuwa nad bezpieczeństwem dziewczyn zamiast -- jak dawniej -- każdy stał przed drzwiami i nasłuchiwał. Dla przykładu, gdy wszystkie cztery dziewczyny są zajęte (każda zajmuje jeden pokój) i oferują swoje usługi, ochroniarz jest na pietrze i skocze od jednych drzwi do drugich nasłu****ąc czy wszystko gra np. czy dziewczyny nie są bite itp. Oczywiście takie rozwiązanie jest nieco ryzykowne dla mego interesu. W tym miesiącu kilka dziewczyn zostało dotkliwie pobitych, jednak ogólnie mój dochód uległ potrojeniu w porównaniu do lat ubiegłych. Po pracy czasami korzystam z ich usług (nie informując je że jestem ich szefem), gdy nie otrzymuje zadowalających rezultatów ich pracy po prostu oznajmiam że jestem jej przełożonym i zwalniam ją z roboty. Zazwyczaj wywalam je przed datą wypłaty, co dodatkowo zmniejsza moje koszty. Jestem chciwy. To fakt. Im więcej mam pieniędzy tym więcej szkoda mi ich wydawać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Witamy na forum :)

Pamiętajcie obywatelu że komuna jeszcze nie zginęła!

Wczytywanie...

Poleć forum