1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam, tworzę liste polskich graczy XO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kosik, Kwiecień 8, 2015.

1. kosik

kosik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mój gamertag to: xKosioRx
    Wykorzystam moją listę znajomych do stworzenia listy polskich graczy. Ogólnie jest już w niej ponad 250 osób. Dzięki niej łatwo poznasz nowe osoby, sprawdzisz kto aktualnie gra, znajdziesz kompana do gry, czy w razie potrzeby uzyskasz pomocy wprost z poziomu twojej konsoli. Wystarczy wysłać mi zaproszenie, a ja dodam Cię do listy znajomych. Nie jest to żadna reklama, nie mam zamiaru naciągać kogoś. Poprostu ja będe się cieszył tym że w każdej chwili mogę z kimś zagrać, a wy tym że macie dostęp do bazy użytkowników XO z polski, z poziomu konsoli. Wymóg który ustanowiłem to pełnoletność. Pozdrawiam i do zobaczenia.

ps. Możecie to wrzucić na inny dział, bo ja jestem za krótko żeby móc pisać w innych miejscach. Przy dużej bazie mogę także pozostawiać jakieś informacje jeśli chcecie, w moim profilu z Waszej strony, bo jesteście największym portalem z tego co się orientuje. Kontakt na Xbox Live. Pozdrawiam.

Dodam jeszcze, że jeśli dodajesz mnie do znajomych, to wyślij także wiadomość z prośbą o przyjęcie, wtedy Cię dodam.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Kwiecień 9, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    A po co taka lista bo jak dla mnie to zbytnio sensu nie ma

4. kosik

kosik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wejdź w moja lista bo coś kojarzę ze w niej jesteś. Zobaczysz ze średnio 100 z polski jest online. Na pewno się przyda. Nie raz znajdziesz pomoc czy kogoś do pogrania. Może ludzie także będę wyrzucali linki np. z Xbox forum, newsy o Xboxsie czy jakieś inne ogłoszenia na głównej mojego profilu, wtedy korzystanie z konsoli jest o wiele wygodniejsze. Nie trzeba korzystać z kompa czy telefonu żeby się zgrać i czekać czy ktoś to zobaczy. Wszystko załatwisz z poziomu konsoli, a chyba o to chodzi. Oczywiście nie musi się to każdemu podobać. Tylko czemu nie?

Ostatnia edycja: Kwiecień 11, 2015
Wczytywanie...