1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam w wigilijny wieczór

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez rafl81, Grudzień 24, 2013.

1. rafl81

rafl81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydzia
    Witam wszystkich serdecznie. Pod choinkę sprawiłem synowi xboxa, a może dla siebie hehe. Powoli zagłębiam się w tajniki RGH dzięki temu forum. Widzę że jest bardzo rozbudowane i nie trzeba będzie zadawać nie potrzebnych pytań. Skorzystałem już z poradnika o aktualizacji oprogramowania Kinect'a lecz musiałem postąpić inaczej, ale mimo to się udało.

Życzę wszystkim Wesołych Świąt.

Pozdro rafl81

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1120
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Polać mu - dobrze gada :D

Witam na forum.

4. Sewek :)

Sewek :) Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Perfekcyjne podejście do sprawy.
    Przez to rozumiem czytanie TuTków, a nie ciągłe pytania na które są już odpowiedzi... ;p

Wczytywanie...

Poleć forum