1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam Was!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez hiroshima, Grudzień 26, 2012.

1. hiroshima

hiroshima Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Was! Jestem Michał, mam 25 lat, jestem z Inowrocławia. Kupiłem xboxa, bo przekonał mnie do tego brat, który też go ma. Najpierw chciałem złożyć peceta na miniITX do gier, ale z monitorem konfig wyszedł za 2900zł... Braszka od roku ma przerobionego xa i po porównaniu pc i 360 stwierdziłem, że nie ma sensu wydawać 2x takiej kwoty. PC ma tylko lepsze tekstury, shader model i efekty świetlne. Reszta jest to samo. Do zobaczenia na forum!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wiktorek657

Wiktorek657 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć :)

Wczytywanie...

Poleć forum