1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam Waszmościów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ptw, Październik 22, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ptw

ptw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Ze względu na to że nie mogę zrobić sobie RGH na swoim xboxie postanowiłem kupić nagrywarkę która chociaż trochę ukoi mój ból. Mam zamiar zakupić LITEON x24 iHAS124-19 B BURNER MAX XBOX360 XGD3 nie wstawiam linka z allegro, ponieważ podmiot może sobie tego nie życzyć. Co sądzicie o tej nagrywarce? Słyszłem, że sam ihas to trochę mało musi być jeszcze ten burner max. Proszę o konkretne opinie pozdrawiam.

ps linka z allegro pokażę na privie

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Poczytał byś trochę te forum to byś wiedział....
    A że by nie było kolejnych zbędnych pytań to tak ta nagrywarka jest ok do gier Xboxa. Trzeba wgrać do niej soft BurnerMax. Większość sprzedających wgrywa już taki sof. Wystarczy poczytać w opisie aukcji sprzedającego czy jest wgrany.

4. ptw

ptw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Napisałem w swoim pytaniu, że nagrywarka posiada ten soft. Zadałem proste pytanie, ponieważ, zbyt czasochłonne jest szukanie podobnych odpowiedźi. Jeśli dla kogoś nie jest problemem ułożenie kilku zdań bądź zwyczajna odpowiedź ,, tak lub nie'' to nie widzę powodów aby krytykować każde nowe pytanie. Po to jest forum

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W regulaminie form jest też zapisane, że najpierw szukamy a potem pytamy jak nie ma odpowiedzi na nasze pytanie

6. DexterMorgan

DexterMorgan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ptw ma racje, to jest forum na którym nikt na niczym sie nie zna i nie moze pomoc a wchodzi i wali posty o tym ze to juz jest na forum . Wymadrzac to sie kazdy potrafi. Niektórzy tu mają po 500 postów bo wchodzą do ludzi na tematy i zamiast pomagać to piszą ze to już było na forum.

1 osoba to lubi.
  7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Jak w opisie napisane masz ,ze ma lt max i do gier xboxa xgd3 to w czym problem. Dobra kupuj.

8. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Nauczcie się szukać bo każdy perfidnie zdublowany temat- tak jak ten będzie lądował w koszu. Lenistwo i tyle. Nie chcę się poszukać kilka minut, a macie pretensje że nikt nie chce skrobnąc paru słów. Nie mówiąc już że za samą nazwę tematu powinien lecieć WARN. Nazwa tematu ma być jasna i wskazywać jego istotę. Zamykam i kosz.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum