1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Azjun, Luty 19, 2015.

1. Azjun

Azjun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich.

Nazywam się Artur i pochodzę z Warszawy.

Niedawno ukończyłem 18 lat i od tej chwili praktycznie zaczęła się moja przygoda z konsolą.
    Ogólnie jestem posiadaczem konsoli "XBox One" i jak na razie sprzęt pięknie się prezentuje. Jedynym teraz u mnie problemem są tak zwane "pliki cookies", których nie darzę zbytnim zaufaniem. Szukałem informacji na ich temat jak można konkretnie się ich pozbyć, ale jak na razie nie wiele się dowiedziałem. To mi pochłonęło dużo czasu o czym świadczy godzina, o której napisałem. :D
    No nic (nie żałuję) .:D Gdy się dowiedziałem o waszym forum, od razu do was dołączyłem. Jestem przekonany, że spotkam tu świetne towarzystwo.
    Lubię motoryzację i gry strzelanki.
    Nienawidzę natomiast chamstwa.

Dziękuję za uwagę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. Kamil89jbl

Kamil89jbl Świeżak Świeżak