1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam wszystkich forumowiczów

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez ukryteID, Maj 30, 2013.

1. ukryteID

ukryteID Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam Was, drodzy posiadacze x'a :) i nie tylko

Krótko o mnie...jestem chętny do współpracy w trybach coop oraz do zdobycia jakiś osiągnięć w trybie multi

Zacząć mogę od Gears Of War 1 oraz Judgment

Od razu pytanie z mojej strony

Czy jest ktoś, kto posiada grę MINDJACK?

Jeżeli tak, to chętnie przejdę z kimś tą grę. Gra dosyć łatwa i dość szybko można zdobyć "calaka". Grę ukończyłem na PS3 (platyna) dzięki współpracy z innym graczem.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    temat szukam kogoś kto pogra ze mna na xbox live

dział sprzedam pamietaj ,że tu się piratów nie sprzedaje i nie wstawia linków

tu ludzie mają raczej xboxa niż ps3.

Miłego pobytu i poczytaj regulamin żeby uniknąc wpadek:)

4. ukryteID

ukryteID Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zdaję sobie sprawę, że to forum X'a :)

Dlatego też pisałem, że chętnie przejdę gre MINDJACK na konsoli X360 z kimkolwiek w coopie (wcześniej grę ukończyłem na PS3)

Zasadniczo ująłem wszystko w pierwszym poście, żeby nie robić wielkiego zamieszania.

Nie jestem zwolennikiem piratów, więc się nie trzeba martwić :)

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum