1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam wszystkich - KAF4R84

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez KAF4R84, Wrzesień 22, 2014.

1. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Witam wszystkich forumowiczów!
    Mam na imię Przemek (wołają na mnie Przemo), 3 dychy na karku i mieszkam w Siemianowicach Śląskich.
    Przygodę z grami zacząłem dawno temu - ale przede wszystkim na PC.
    W sumie dopiero jakoś 3, 4 lata temu zacząłem grywać w towarzystwie (klany) - było to przy okazji BF3. Potem na 1,5 roku moim graniem zawładnęło World Of Tanks (wojny klanów, etc.). Po sprzedaży konta w WoT (gra już bardziej mnie wkurzała niż pozwalała się zrelaksować) krótko grałem w BF4 i Diablo III.

Po drodze zaraziłem się Xboxem One. No i stało się.
    Właścicielem konsoli jestem od 2 tyg. i pierwszy raz w życiu mam do czynienia z tym ustrojstwem :)
    Proszę zatem o wyrozumiałość, jeśli zadam jakieś głupie pytanie :)

Po za graniem wolny czas pochłania mi w dużym stopniu muzyka (odwieczny miłośnik). Ponadto zwierzaki no i oczywiście kobieta ;) Kto ma, ten wie jak to jest z kobietami i graniem :p Bywa ciężko ;)

Mam nadzieję, że będę miał okazję pograć w szerszym gronie :)

Pozdrawiam,
    KAF4R84

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
  4. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Witaj :) heh, tak się składa, że akurat Twoje miasto uważam za jedno z najpiękniejszych w Polsce :)
    Byłem ze dwa razy w Jeleniej i zauroczyła mnie kompletnie. Do tego ta lokalizacja w dolinie... Zazdroszczę :)

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Tak tylko gorzej jak przyjdą pory deszczowe. Wtedy potrafi padać kilka dni zanim chmury opuszczą kotlinę :(

Ale tak poza tym jest spoko. Jest gdzie wędrować :)

Wczytywanie...

Poleć forum