1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam wszystkich serdecznie

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez grzesiekoxywie, Lipiec 6, 2012.

1. grzesiekoxywie

grzesiekoxywie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Nie jestem strasznym fanem konsol, ale XBOX star wars tak mnie zauroczył, że właśnie dołączyłem do waszego grona. Na razie muszę ogarnąć parę tematów ale skupię się raczej na gierkach dla maluchów, ponieważ takie pociechy posiadam i na kinectowych gierkach. Zauroczył mnie póki co Assassin's Creed. Na razie dokupiłem pilota, klawiaturkę i jestem w takcie poszukiwań gry CARS (1) na płycie, ale wydaje mi się to prawie nie możliwe. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. bodo137

bodo137 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No! Bardzo się cieszę, że sera AC cię zauroczyła. Do dziś pamiętam jak grałem w pierwszą część na moim starym kompie, którego już nie mam. Ach, ten pierwszy skok orła w siano. Niezapomniany moment. Aż mi się łezka w oku kręci. :) A, no i tak, pozdrawiam i mam nadzieję, iż seria AC spodobała ci się na tyle aby zanużyć się w jej fabule i kupić (bądź ściągnąć) kolej części tej gry.

5. spoco

spoco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GD
    Cześć

Wczytywanie...

Poleć forum