1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam wszystkich.

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez boldek, Listopad 11, 2013.

1. boldek

boldek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam serdecznie wszystkich użytkowników :)

Właśnie staję się szczęśliwym posiadaczem Iksa 360 Slim z Kinectem i mam nadzieję, że będę odwiedzał to forum regularnie, bo wydaje się ono być ogromną kopalnią wiedzy, i nie tylko.
    Moim największym uzależnieniem od 3 lat jest kitesurfing, ale nadchodzą długie zimowe wieczory, więc postanowiłem powrócić do zamiłowania z dzieciństwa, czyli gier video. Póki co wybór padł na Xboxa i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Liczę na pomoc przy wątpliwościach i zapytaniach, a o te na początku nie trudno ;) No i oczywiście postaram się odwdzięczyć tym samym jak tylko poznam trochę konsolę i jej możliwości.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witamy na forum :)

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka

4. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik