1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam wszystkich

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Woseba, Styczeń 19, 2014.

1. Woseba

Woseba Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BB
    Witam mam na imię Krzysiek , xb360 slim rgh. Przeróbkę mam od niedawna . Czytałem wiele tematów na tym forum, doszukiwałem się "dlaczego mi ta gra nie chodzi ! " i wkońcu z czasem do wszystkiego sam doszedłem (nie zakładając głupich tematów tylko używałem opcji szukaj) a wiec chce teraz się podzielić pomocą z innymi graczami jak również uzyskać wskazówki których mogę kiedyś potrzebować :) Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witaj :)

Wczytywanie...

Poleć forum