1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam wszystkich

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez klimczak17, Kwiecień 10, 2014.

1. klimczak17

klimczak17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam na imię krystian
    17 lat
    mieszkam w Łodzi.
    Posiadam obie konsole od microsoftu klasycznego czarnucha i x360
    Przymierzam się do kupna x360e? myślicie że to dobry wybór znalazłem oferte za 700 zł nowy z 3 miesiące live za darmo.
    Ogółem coś o sobie.
    Jestem graczem od dawna zaczynałem od psx przechodząc przez wiele konsol, kiedyś je zbierałem niestety musiałem sprzedać z powodu tego że u mnie zostały by po prostu zniszczone nie pytajcie dlaczego.Znam się na nich i je naprawiam.Czarnucha kupiłem 2 miesiące temu i mam z nim problem bo mi nie czyta wszystkich gier zastanawiam się czy to jest wina napędu czy biosu konsoli. Pomożecie mi? ;)

Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witam na forum .

Pomogą Ci ale nie w tym wątku :D

Skoro masz x360 to na co chcesz x360e ??

4. klimczak17

klimczak17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z powodu tego że wyje jest przerobiony wdg mnie przerabianie nowszych konsol jest bez sensu to jeszcze ten biały ;)

5. Barour

Barour Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemka

Wczytywanie...

Poleć forum