1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam wszystkich

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Tomek L., Styczeń 8, 2017.

1. Tomek L.

Tomek L. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Halinów
    Witam forumpowiczów.Na imię mam Tomasz i jestem od paru dni zadowolonym właścicielem konsoli Xbox 360 E (Jasper).To jest moja pierwsza konsola w domu, wcześniej grałem na lapku ale ciągle rosnące wymagania sprzętowe doprowadziły do spontanicznego zakupu konsolki.Konsola swoje latka ma ale nie ma problemu z uruchamianiem gier, ich ceny też nie są porażające i przede wszystkim nie trzeba się martwić że coś nie pójdzie bo za słaby sprzęt.Mam nadzieję że moja konsolka długo mi posłuży.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szyszek2121

szyszek2121 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    140
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Częstochowa
    No witamy ;)

Wczytywanie...

Poleć forum