1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam wszystkich

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez piotr19671115, Grudzień 28, 2011.

1. piotr19671115

piotr19671115 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    i od razy mam pytanie, kupiłem grę Your shape fitness 2012, z info na pudełku że posiada polskie napisy i polska instrukcję.
    Czy ktoś może wie jak to ustawić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. GameOveR

GameOveR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jasło
    Po co ustawiać? Skoro ma język PL to od razu będą włączone.

Zatapalkowano z Galaxy Ace :)

4. piotr19671115

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    może i masz racje, ale w mojej wersji tak nie jest, w opcjach napisów nie mam wyboru na 'polskie" a na pudełku jest info że gra w j,ezyku angielskim a instrukcja i napisy polskie

5. piotr19671115

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Your Shape Fitnees 2012 - polskie napisy -jak odpalić

Witam i ponawiam pytanie, jak odpalic polskie napisy w Your Shape fitness 2012- dodam że na pudełko jest info o napisach i instrukcji polkiej , natomiast w zakladce My Option - napisy nie mam j. polskiego?

Wczytywanie...

Poleć forum