1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam Wszystkich

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez namikadze, Luty 7, 2012.

1. namikadze

namikadze Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Siemka wszystkim, nazywam się Gabriel mieszkam w Lublinie. Moja przygoda z Xboxem zaczęła się jakieś ok 7 lat temu... Może więcej, już nie pamiętam, ale był to jeszcze pierwszy X z dwoma padami S dyskiem 40Gb i paroma grami. Wtedy był to mega zestaw, całe wakacje na niego robiłem:tongue-new: Miałem go bardzo długo i spędziłem przy nim wiele nieprzespanych nocy, głównie za sprawą pierwszej Forzy która mną zawładnęła. Potem gdy pojawiła się 360tka miałem ją jakiś czas, ale czerwone diody ukartupiły maleństwo. Potem była długo przerwa, miałem PS2, PSP ale czegoś mi w nich brakowało.... Teraz od ponad roku jestem szczęśliwym posiadaczem 360tki slim 250Gb z kinektem, to ustrojstwo daje dużo zabawy... W kolekcji mam też PSP go oraz Wii, ale te zabawki katuje głównie moja Żona którą zaraziłem w dużym stopniu graniem:adoration:
    Pozdrawiam wszystkich.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    No wreszcie ktoś nowy napisał więcej niż jedno zdanie :rolleyes:

Siema:)