1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

witam wszystkich

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Pawel29, Marzec 20, 2012.

1. Pawel29

Pawel29 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wszystkich jestem uzytkownikiem forum od 2008r lecz niestety odzyskanie hasła na stare konto jest niemozliwe pisze ze haslo wyslane lecz meila nie otrzymuje a wiec o sobie zajmuje sie od kilku lat przerobkami xbox 360 dlugoletnie doswiadczenie w modyfikacjach jtag przerobka napedow rgh wiec wracam pod nowym nikiem
    moje konto na allegro Informacje o Użytkowniku easytouch2
    pomoc gg 1190591
    jesli ktos czyta to z adminow niech pomoga mi w odzyskaniu hasla pozdrawiam wszystkich
    z forum xbox

2. Lotnik421 Xbox One

3. BLAZEj1hh

BLAZEj1hh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Witaj specjalisto od przeróbek powiedz może wszystkim czemu przerabianie jest takie fajne bo ja wam mowie nie ! :D

4. Pawel29

Pawel29 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    powiedz kolego ile zarabiasz masz rodzine dziecko na wychowaniu ?? czy mamusia z tata daja ci na nowe gry
    moze kiedys wszyscy bedziemy orginalni jak naraie wiekszosc uzytkownikow forum wydanie 200 pln na nowa gre która przejdzie sie w 5h i sprzedanie jej za kilkadziesiat zloty to lekka przesada

5. BLAZEj1hh

BLAZEj1hh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Mieszkam u dziewczyny, nie zarabiam. Rodzice mi ni pomagaja a jakos sam sobie radze co wykrece to mam :)

Wczytywanie...

Poleć forum