1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WITAM z LDZ !!!X-tra FORUM-BOX-ONE w PL!!!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez MIGI, Październik 29, 2014.

1. MIGI

MIGI Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Berlin, Germany, Germany
    DZIEŃ DOBRY!
    Tu Piotr z Łodzi, gdzie nic nie szkodzi

raz jeszcze :applouse: dla Adminów, Moderatorów i Użytkowników za PRZEbogactwo tresći i wachlarz zagadnień wszelakich :applouse:
    Dzięki za wszystko czego dzięki Waszym postom zdążyłem się już dowiedzieć i czego mam nadzieję jeszcze się douczę

Sprawa w skrócie wygląda tak:

Rzec można czasy rozkminki w temacie "łojenia w Sonkę" mam dawno za sobą (czasy PS2). Intensywność i zaangażowanie było MEGA. Na tyle, że reklamy w "PS MAG" z gościem który "po dwójce" z braku "sr@j taśmy' podciera ***sko kotem nie chcąc użyć swojego ulubionego magazynu z jakim usiadł na tronie, czy mega wyraźne foty zdartej do mięśni skóry palców typowego PS-fana, były moim "alter ego".
    Na szczęście szybko wyczerpałem zasoby twórców GT i FIFY skupiając się na doskonaleniu umiejętnosci w tzw: "stosunkach interpersonalnych" Od tamtego czasu zdecydowanie lepiej czuje się w "realu"
    Nie tylko dlatego że kiedyś .. "byłem na dworzu.. Grafika fajna.." jak w znanym MEMIE

DLATEGO też lepiej będzie jeśli

- oszczędzę infantylnych pytań w rodzaju: "Microsoft czy SONY", "fat czy slim", "ONE or 4" tradycyjnie zadawanych BEZ UPRZEDNIEGO przejrzenia postów? Nie znam się na tyle (ba, vogle się @**** nie znam! żeby dyskucić w podforach technicznych, aftermarketowego upgrade'u, modów, patchy, gier, teutoriali, poradników, abonamentów X Live etc..

i ograniczę się do anonsu w dziale "Kupię" gdzie niebawem poproszę WAS o "Pomysł Na..."

Pzdr
    Piotr

Wczytywanie...

Poleć forum