1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Freeq92, Luty 28, 2013.

1. Freeq92

Freeq92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich :)

Jako, że niedawno zakupiłem swoją pierwszą konsolę, to też chciałem się od razu z wami przywitać :) Podczas wyboru wahałem się pomiędzy PS3 a Xbox'em 360 (podejrzewam, że większość tutejszych bywalców miała z tym problem), jednak kontroler Kinect i Pad spowodowały, że mój wybór padł na Xa :) Jedyną rzeczą, która mnie lekko denerwuje jest fakt, że aby zagrać z kumplami przez neta trzeba dokupować abonament ;/ Tutaj Microsoft się nie popisał...płacąc dosyć sporą sumkę za konsolę taka opcja powinna być zagwarantowana bez dodatkowych opłat..no ale cóż..:)

Pozdrawiam
    Freeq92 :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Freeq92

Freeq92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za informację, ale chyba jednak zostanę przy oryginale :D Nie chcę się bawić w przerabianie swojej konsoli, a znowu 170 zł na rok to nie tak dużo :D

Wczytywanie...

Poleć forum