1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez tui, Czerwiec 3, 2013.

1. tui

tui Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam od tygodnia jestem posiadaczem konsoli xbox 360 od dextera ze sklepu (a w zasadzie nie ja tylko mój syn, który dostał ją na komunię). Jak to w życiu bywa młody się bawi a tata naprawia i uczy się obsługi, pewnie będę miał trochę pytań :D.
    pozdrawiam Tui

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Hejka to zaloz temat w dziale swiezaki. Pomozemy

4. tui

tui Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na razie czytam i przeglądam jak sam nie wykombinuje lub nie doszukam się jak załatwić mój problem to napiszę. Ale dziękuję z góry za chęć pomocy.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Cześć,
    Dobrze że są jeszcze tacy co najpierw szukają, a dopiero jak nie mogą dać rady wołają o pomoc :)

Konsola jak się domyślam przerobiona, LT czy RGH?

Wczytywanie...

Poleć forum