1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Zielonookii, Lipiec 30, 2013.

1. Zielonookii

Zielonookii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podlasie
    Na forum już jestem długo, ale jakoś nigdy się nie udzielałem, także z niego mało korzystałem, bo krótko miałem xboxa (kupiłem przerobioną używkę, która wyła niemiłosiernie, zdenerwowałem się i pozbyłem się jej, grając może ze dwa razy) teraz od pół roku mam pięknego nowego xboxa slim, nie bawię się w przerabianie, chociaż na początku o tym myślałem sugerując się tym że nie będzie mnie stać, biednego studenta na gry ;) Po pół roku, jestem w posiadaniu już 9 dobrych tytułów, oczywiście gry używane, ale polowanie na licytacjach na alledrogo i np. takiego Crysisa 2 PL, w idealnym stanie kupiłem za 20zł. i taki tytuł starczy mi na długo ;) więc nie jestem za przerabianiem, nawet na miesięcznego GOLDA zawsze te 16zł na koncie się znajdzie ;)

Przypomniałem o tym forum, bo już wtedy wiedziałem że znajdę tu dużo pomocnych porad i spoko ludzi. Mam nadzieje, że forum tętni życiem tak jak kiedyś i otrzymam masę pożytecznych informacji, a i może ja w czymś pomogę.

Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Siema Siema Bardzo mi miło :D

4. Marek021