1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam:)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamcio288, Lipiec 1, 2014.

1. kamcio288

kamcio288 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    PSK
    Mam dziwny problem z moim nowym xboxem 360 e 250 gb . Otóż gdy gram konsola nagle się wyłącza i nie chce się włączyć dopiero się włączy po wyciągnięciu wtyczki i włożeniu jej spowrotem.Licze na szybką odpowiedż ponieważ nie wiem co się z nim dzieje . A jeszcze jedno diody na zasilaczu : gdy jest wyłąćzony to pomarańczowa a gdy włączony to zielona .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shad81

Shad81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kontrolka na zasilaczu może świecić na pomarańczowo z dwóch przyczyn. Konsola jest wyłączona lub jest od niej odłączony zasilacz. To normalne zachowanie. Wskazuje, że zasilacz jest w trybie gotowości.

Nawet jeśli konsola jest wyłączona, kontrolka na zasilaczu może nadal świecić się na pomarańczowo. Taka sytuacja może wystąpić, jeśli przewód zasilający nie jest dokładnie osadzony w gniazdku zasilania konsoli.

Jeśli kontrolka zasilacza świeci się na pomarańczowo, ale nie można włączyć konsoli, może to oznaczać problem z konsolą.

W celu rozwiązania problemu można wykonać kilka czynności. Jeśli nie możesz rozwiązać problemu samodzielnie, skontaktuj się z biurem obsługi klienta konsoli Xbox, odwiedzając następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
    Contact Us
    Wyłącz konsolę Xbox 360.
    Odłącz przewód łączący zasilacz z konsolą. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:
    Odłącz przewód zasilający od gniazdka ściennego.
    Odłącz przewód zasilający od konsoli.
    Podłącz ponownie wszystkie przewody i spróbuj włączyć konsolę
    Jeśli pomarańczowa kontrolka nadal świeci, ale konsola się nie włącza, spróbuj wykonać czynności służące rozwiązywaniu problemów opisane w następującym artykule Bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base. Pomiń jednak czynności 2 i 4, ponieważ już zostały wykonane.
    907588 Konsola Xbox 360: nie można włączyć konsoli
    Jeśli żadna z powyższych czynności nie doprowadziła do rozwiązania problemu, konsola może wymagać naprawy. Procedurę naprawy można rozpocząć w trybie online. Aby uzyskać informacje, jak to zrobić, odwiedź stronę Xbox One Support | Xbox 360 Support | Xbox Live and Billing Support, a następnie kliknij łącze Console Repair? (Naprawa konsoli) w prawej górnej części strony sieci Web.

Uwaga Usługa naprawy online nie jest obecnie dostępna we wszystkich krajach i regionach.

Jeśli wolisz skontaktować się z biurem obsługi klienta konsoli Xbox bezpośrednio w celu rozpoczęcia procedury naprawy, odwiedź stronę Contact Us, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

1 osoba to lubi.
  4. kamcio288

kamcio288 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    PSK
    Ale dlaczego konsola sama mi się wyłącza i wtedy na zasilaczu się nic nie świeci i muszę wtedy zrobić tak wyciągnąć wtyczkę z gniazda i znowu ją podłączyć . I jeszcze jedno jak konsola jest włąćzona, wyłączona to jakie diody powinny się świecić na zasilaczu i konsoli ?

5. kamcio288

kamcio288 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    PSK
    Jak mam wyłączoną konsole dioda na zasilaczu świeci się na pomarańczowo. A gdy konsole włączę to zmienia kolor na zielony . Nie wiem przewód mam dokładnie osadzony wszędzie . Proszę potrzebuje szybkich odpowiedzi

6. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Jak konsola nowa to daj na gwarancję. I po problemie.

7. kamcio288

kamcio288 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    PSK
    Ale właśnie ja chce to samodzielnie zrobić a konsola jest na gwarancji dodam

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli jest na gwarancji to ją oddaj..
    Po co robić sobie problemy

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

9. kamcio288