1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamcio288, Lipiec 1, 2014.

1. kamcio288

kamcio288 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    PSK
    Witam wszystkich.Otóż potrzebuje porady co zrobić żeby xbox 360 e 250 gb się nie przegrzewał pogram jakieś 40 min i się wyłącza z powodu przegrzania zasilacz i konsola jest wtedy strasznie ciepłe . Proszę o jak najszybszą odpowiedz to jest moj pierwszy xbox więc jestem jeszcze zielony . Ale mam ją na gwarancji ma ona jakieś 2 tygodnie nie gralem jeszcze na niej w jakies gry takie jak gta 5, call of duty i inne . Ponieważ dopiero co zamówiłem . Ps gram tylko w jakieś 2 gry co są na dysku zainstalowanie chyba Peggles i Hexic hd . Więc proszę o jak najszybszą odpowiedz i jak najlepszą :) A może jakieś porady ja ustawić tego xboxa w jakiej pozycji odleglosci od telewizora mam go podlaczonego przez kabel hdmi . A diody na zasilaczu świecą mi nastepujaca : wyłączona konsola - pomaranczowy
    włączona konsola-zielony . Pozdrawiam wrzystkich i licze na szybką odpowiedz :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Pokaz zdjęcia gdzie stoi. Jaka dioda świeci się na zasilaczu jak się konsola wyłączy? Czy pojawia się jakiś komunikat na ekranie?

Wczytywanie...