1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Orzechx, Sierpień 20, 2014.

1. Orzechx

Orzechx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Wypadałoby się przywitać. Na forum trafiłem przez allegro, na którejś z aukcji sprzedawca polecał właśnie to forum.
    Nigdy nie miałem żadnej konsoli, od pierwszego komputera na komunie byłem zatwardziałym PC-towcem, nawet informatykę skończyłem w technikum, a z konsolami miałem niewiele styczności. Ale od jakiegoś już czasu chciałem mieć konsole, mieć coś do grania przed tv z kumplami. Jako że teraz mogę sobie spokojne pozwolić na zakup takowej, postanowiłem zasięgnąć informacji w tym miejscu. Nastawiałem się na PS3, może nawet PS4, ale akurat kolega opowiedział mi, że brat załatwił mu przeróbkę X360 i nagrał ponad 100 gier.
    Zainteresowałem się tym tematem, dzięki waszym postom dowiedziałem się co nieco i zostałem posiadaczem (w sumie przesyłka jeszcze w drodze) nowego X360 z RGH, 500GB.
    Mam jeszcze kilka rzeczy do dokupienia, które chciałbym mieć, cały czas przeglądam informacje nt. ładowania padów, czy info o kinect'cie. Ale samą przygodę z konsolą już rozpocząłem. :pride:

Dzięki za pomoc i witam jeszcze raz!

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
  4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl