1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam,

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez kecaj1313, Luty 17, 2015.

1. kecaj1313

kecaj1313 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. kecaj1313

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Jestem tu nowy i nie wiem czy był już kiedyś podobny problem. Próbowałem znaleźć ale bez efektu. :(
    Posiadam konsolę X-BOX 360 i od kilku dni pojawił się problem, an mianowicie nie ważne czy gram na Konsoli czy tylko włączona co chwilę pojawia się czarny ekran na telewizorze.:(
    Konsola nie zawiesza się i jeśli występuje to podczas gry to przez 1-2 sekundy no możne 3 nie widzę co się dzieje na ekranie.

Czy ktoś już się spotkał z podobnym problemem?
    W jaki sposób mogę go rozwiązać.

Zaznaczam, że podłączyłem konsole drugim kablem HDMI ale problem nie zniknął:(.

Z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu.

5. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Aby całkowicie wyeliminować wszystkie inne możliwości podłącz najpierw konsolę do TV innym kablem (nie HDMI). Skorzystaj z COPONENT lub COMPOSIT.
    Możesz też (jeśli masz możliwość) podłączyć konsolę do innego tv kablem HDMI. Jeśli będzie to samo samo (czarny ekran) może się okazać, że siadło wyjście HDMI w konsoli (wbrew pozorom to nie jest rzadka usterka). Jeśli tak się stało, to konieczne będzie zajrzenie do konsoli. Może się okazać, że puściły tylko luty przy gnieździe - to idzie naprawić, jeśli coś poważniejszego, to naprawa jest nieopłacalna - będziesz skazany na inny sposób podłączenia konsoli pod TV.
    Zdaj relację z prób. Zastanowimy się co dalej.

6. kecaj1313

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za rady.
    Pokombinuje i dam znać.

7. kecaj1313

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema,

Właśnie podpoiłem konsole prze COPONENT czy jak to się zwie AV czyli trzy kolorki z XBOXA.
    I obraz jest ok.
    Wczoraj dzwoniłem do Serwisu i Pan stwierdził, że może to być grafika. Od razu chciał zamawiać kuriera i Serwis. Ale rachunek za Xboxa został w innym miejscu i będą musieli poczekać.

Moje pytanie?
    Jeśli tylko na HDMI sa problemy czy są to luty przy gnieździe jak mozna to samemu zrobić?
    Jestem laikiem w tych sprawach?

Pozdrawiam
    Kecaj

8. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli XBOX jest na gwarancji to nic samemu nie kombinuj. Wyślij do serwisu. Do tego jako laik możesz więcej popsuć niż naprawić. Samo otwarcie XBOXa bez odpowiednich narzędzi zostawi pewnie brzydkie ślady na obudowie. Reasumując. Jest gwarancja -> wysyłka do serwisu.

9. studenciaaK

studenciaaK Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W pełni popieram ! : ) Chłopie nic tam nie rób i nie majstruj bo po prostu możesz to zrobić jeszcze gorzej jak jest i właściwie po co Ci to. Jeśli masz możliwość to szybko wyślij do serwisu zamiast znowu Cię będzie kusić, żeby z tym coś kombinować kulawo..

10. Kamil89jbl

Kamil89jbl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. nototru

nototru Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema Kamil89jbl : D pytanie takie daje na ogólnym forum ale możesz mi odpowiedzieć w wiadomości prywatnej to twoja nowa fryzura i sam na nią wpadłeś ? To mi się od razu rzuciło w oczy. Witam tutaj wwszystkich chcę być wyższy rangą to muszę pisać na razie tuuu

12. anina022

anina022 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hej wszystkim jestem Ania : ) Całe szczęście, że ja nie dodałam mojej fryzury bo po prostu by to byłaby ocena od was a ja chciałam tego uniknąć i chcę zostać po prostu całkowicie anonimowa. Tak tak Kamilos ma ciekawe zdjęcie i ja Ci powiem, że takie fryzury bardzo często się pojawiąja jak wiecie na Woodstocku

Szukasz inspiracji na urządzenie mieszkania, domu lub ogrodu? Wejdź na tego bloga http://www.remontyromana.vum.pl/member.php?page=comments&newsid=15947 i znajdź całą masę super pomysłów!

Ostatnia edycja: Czerwiec 2, 2015
  13. Kamil89jbl

Kamil89jbl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, dajcie już spokój, w każdym temacie mnie podrywacie :D wystarczy ze na ulicy nie mogę się odgonić od dzikich samic pragnących cyknąc sobie ze mną Selfie :smuggrin:

14. bulbasaur

bulbasaur Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    HAHA od dzikich samic i selfie naprawdę masz takie powodzenie w realu również i nie tylko tutaj na tym forum ? Nie no chłopie poważnie Cie musiał Cie ponieść melanż z tą fryzurą ale już jest wszystko ok : ) witam wszystkich tutaj i pozwólcie, że ja nie dodam mojej fryzury z avatara heheh

15. tattusiek

tattusiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema wszystkich : ) ja akurat nie daję tutaj avatara jak wszyscy potem będą tak właśnie pisać i coś takiego tutaj zarywać to zdecydowanie nie dla mnie i nie na moje lata ; ) hmm jestem tutaj bo szukam ciekawej konsoli używanej i coś myślę, że trafię haa

Czy da się jakoś tanio kupować, czy można trafiać na jakieś dobre promocje ? https://kalinyswiatmody.wordpress.com/2015/01/13/tanie-kupowanie/ Z tym blogiem na pewno, odwiedzajcie i sprawdzajcie.

Ostatnia edycja: Czerwiec 26, 2015
  16. mybrootHER

mybrootHER Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hejo też wjadę trochę pompatycznie - siema Eniu dobry murzyn z Afryki : D :D bardzo dobre forum tutaj jest i podoba mi się to iż tutaj ten dział w których na samym poczatku mam pisać jest od razu na czerwono a co to znaczy iż to po prostu oznacza jakąś wyższą uwagę : D

Btw jeszcze zakładam swoje akwarium teraz na tej stronie znalazłem kilka ciekawch info pomimo, że ona jest zrobiona na pół gwizdka więc chyba warto.

Ostatnia edycja: Czerwiec 23, 2015
  17. histoori

histoori Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam no dobry dobry : ) to już klasyka z YT, który mi tak bardzo często teraz zabiera czasu a zawsze go można jakoś efektywniej spożytkować przez jakąś grę no nie wiem instrumencie czy naukę języka. Jeśli chodzi o mnie to po prostu teraz mam konsolę i sobie kupuję nową grę ; D

Podobają Ci się domy gwiazd i celebrytów? Z pewnością spodoba Ci się styl glamour. Dowiedz się więcej na http://alanradzi.soup.io/post/523967170/Blask-i-kontrasty-w-stylu-glamour. Poznasz, co to znaczy życie w blasku.

18. monarchypp

monarchypp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema siema : ) co za grę sobie kupiłeś bo jeśli nowa to musi być coś konkretnego ? ja na razie moją konsolę dałem do naprawy i teraz już nie mam co robić po pracy a przecież cały czas nie będę oglądał seriali bo to akurat nie jest w moim stylu i nie lubię tego robić

Masz stolarską smykałkę? Lubisz rzeźbić w drewnie, projektować drewniane meble? Czytaj na http://akrosny.blog.interia.pl/?id=3361421. Znajdziesz tam ciekawe propozycje.

19. tyuch

tyuch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak coś takiego nowego to moim zdaniem jest to albo FIFA 15 lub też po prostu GTA V. Ja to akurat jak wracam z roboty to mam więcej czasu i od razu sobie pykam online w sieci w FIFKĘ i tak do snu mi bardzo szybko czas mija i leci i wy chyba macie tak podobnie

Dla spragnionych nowych informacji, dotyczących trafnych inwestycji, zapraszam do zerknięcia tutaj: http://inwestujtrafnie.bloog.pl/id,347768898,title,Zainwestuj-w-rozwoj-firmy,index.html

Ostatnia edycja: Czerwiec 13, 2015
  20. zbarik

zbarik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej ja też lubię pograć sobie na konsoli. Teraz już coraz mniej ale kiedyś to praktycznie non stop - najwięcej grałem jak byłem w gimnazjum i byłem z dziewczyną co tak samo lubiła grać na konsoli co właśnie ja ; ) to było wtedy bombowo bo nie dość, że lubiła grać to zostawała ze mną do późna : D

No to czas podróży można zacząć i to w zupełności. :) jak chcesz wiedzieć więcej, jak się przygotować do wycieczki poczytaj ten blog https://podrozujzemna444.wordpress.com/ - jest super.

Ostatnia edycja: Lipiec 3, 2015
  21. czarekbibi

czarekbibi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałbym taką pannę co zechciałaby ze mną pograć w FIFĘ : D bo moja to już jest całkiem dziwna jak przychodzi to chcę głównie tylko oglądać jakieś filmy czy tam robić ciasta niestety : // jak mi każe coś posprzątać czy coś pomóc w kuchni to zawsze mam wymówkę, że po prostu teraz rozgrywam arcy ważny mecz w FIFe15 o mistrzostwo ligi

Dziecko też zasługuje na super zabawki!http://interaktywnedladziecka.blog.pl/ Wejdź i zobacz jakie to zabawki!

Ostatnia edycja: Czerwiec 24, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum