1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam:)

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez kamilf1987, Maj 14, 2015.

1. kamilf1987

kamilf1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Mam na imie Kamil. Mam 28 lat, jestem szczesliwym mezem i ojcem :) Przygode z xboxami zaczalem niechcacy od zakupu przerobionej uzywki x360 w lombardzie u znajomego, nawet nie wiedzialem ze byla przerobiona i ma na dyskach z 30 gier :) Zaplacilem za to chyba z 300zl,dokupilem drugiego pada i kinecta. Chcialem sie przymierzyc czy to wogole jest dla mnie, bo konsole zawsze wydawaly mi sie dziecinne. Pierwszy xbox mial byc w sumie zabawka dla corki, ale okazalo sie ze jest za mala jeszcze i w sumie tylko ja z tego korzystalem.
    Pogralem z miesiac i odsprzedalem koledze z 3krotna przebitka, wiec zaczatek na nówke juz byl.
    Potem dlugo sie zastanawialem, kupic, nie kupic, a moze ps3, a moze ps4, a czy bede mial czas grac itd.
    Az w marcu przechodzilem obok rtveuroagd, wstapilem wzialem w rece pudelko z ps4 podszedlem do kasy i wrocilem po xboxa one:)
    Od tej pory grywam wieczorami, wykupilem golda na rok, ea access na probe, dokupilem tez kinecta.

Moje ulubione gry to na ta chwile assasins creed unity i ufc z ea.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Siemasz kolego ;) jak masz ochotę czasem pograc w bfa w fajniej atmosferze to zaprasza do znajomy moj nick to wojekgacek1984

4. kamilf1987

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  5. panbercik

panbercik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hej taka fajna gra..szkoda tylko, że ja w nią nie potrafię zagrać :( Tyle osób już się na nią zgaduję. Może jak się kiedyś nauczę to do was dołączę. Co sobie będę żałował po maturach już prawie jestem to mam wakacje do października przed studiami, będzie spoko.

6. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    W profilu 25 lat i po maturach... Weź mnie nie osłabiaj. Kolejne konto założone nie wiadomo do czego..

WITAM :)
    Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a

Ostatnia edycja: Maj 15, 2015
  7. kamilf1987

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pieknie spamujecie w temacie ktory zalozylem zeby sie przywitac:)

8. Pestek

Pestek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema Kamil takie życie, taki mamy klimat..Jak żyć ? Krótko jak podpowiada były premier Polski :) Widziałem twoje tematy i nieźle Ci jeszcze dogadują co do pralki..To normalne, gorzej jest już tylko na forach dla programistów i Informatyków..Tam to dopiero.

9. kamilf1987

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Trafia do mnie tylko konstruktywna krytyka. Dogadywanki puszczam mimo uszu - podobno madrzejszy ustepuje, nie karmi trola i nie ciagnie tematu :)

Poleć forum